Informacja dla nauczycieli

Szanowni Państwo,

Na platformie LMS zostały zamieszczone dokumenty do pobrania niezbędne do rozliczenia praktyki wdrożeniowej w Szkole Podstawowej oraz praktyki ciągłej w gimnazjum tj. karta pracy i rachunek.

Prosimy o wydrukowanie dokumentów i dokładne uzupełnienie zgodnie z listą obecności studentów.
Dokumenty tj. kartę pracy, rachunek, listę obecności studentów prosimy dostarczać od 15 października br. do sekretariatu Zakładu Metodyki Wychowania Fizycznego i Praktyk pawilon III pokój 318 w godzinach od 8:00 do 14:00.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 12 433 71 09.